Menu
Your Cart

Reedcane - celá trstina

Reedcane - celá trstina

Bambusový plot Reedcane je prírodný produkt, ktorý prinesie do Vašej záhrady decentný tón a zároveň Vás ochráni pred zvedavými pohľadmi Vaších susedov a okoloidúcich ľudí. Ploty Reedcane sú vyrobené z prírodného rákosia. Majú tvar trubičiek keďže sú z celého rákosia. Bambusový plot Reedcane sa dá strihať takže si ho viete jednoducho upraviť alebo skrátiť. Trstina je navzájom pospájaná drôtom, ktorý je potiahnutý plastom. Vďaka svojej hustote je nepriehľadný takže do Vašej záhrady, terasy alebo balkóne môžete byť úplne v súkromý a počas krásnych slnečných dní sa môžete v kľude opaľovať. Taktiež sa dá táto prírodná trstina použiť aj ako dekorácia do Vášho domu alebo bytu. Plot Reedcane je odolný voči vetru, no pre pevnejšie uchytenie odporúčame ho spájať o plot približne 30cm od seba.  

Trstinové pletivo Willowplast Trstinové pletivo Willowplast
Novinka
Umelé trstinové pletivo WILLOWPLASTRozmer: 1 x 3 mPredstavujeme Vám novinku - trstinové pletivo WILLOWPLAST - to sú syntetické trstinové steblá zošité nylónovou nitou. Priemer jednotlivých stebiel je cca 6x2mm. Pletivo nevyžaduje žiadnu starostlivosť, je odolné voči nepriaznivým poveternostným podmi..
38,00€
Bez DPH:31,67€
Trstinové pletivo Reedcane
Novinka Vypredané
Reedcane je z prírodného rákosia v tvare trubičiekĽahko upravovateľnýTakmer nepriehľadnývďaka svojej hustote Odporúčame uchytiť každých 30cm Tvar: klasikFarba: prírodná trstina..
24,98€
Bez DPH:20,82€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)