Menu
Your Cart

Naturcane - polená trstina

Naturcane - polená trstina

Bambusové pletivo Naturcane je prírodný plot z pravej trstiny. Naturcane je zo štiepaného rákosia. S týmto plotom môžete krásne ozdobiť svoju záhradu. Rovnako tento plot môžete použiť na interiérovú výzdobu. Nie len že je to moderné, prírodné a jednoduché, ale zároveň vďaka svojej nepriehľadnosti ochraňuje tiež Vaše súkromie. Rákosia sú navzájom pospájané drôtom takže pevne držia pokope. Pre istejšie uchytenie Bambusového plotu Naturcane odporúčame uchytiť približne 30cm od seba. Ak potrebujete plot skrátiť alebo ho chcete inak upraviť, jednoducho ho odstrihnite.

Trstinové pletivo Willowplast Trstinové pletivo Willowplast
Novinka
Umelé trstinové pletivo WILLOWPLASTRozmer: 1 x 3 mPredstavujeme Vám novinku - trstinové pletivo WILLOWPLAST - to sú syntetické trstinové steblá zošité nylónovou nitou. Priemer jednotlivých stebiel je cca 6x2mm. Pletivo nevyžaduje žiadnu starostlivosť, je odolné voči nepriaznivým poveternostným podmi..
38,00€
Bez DPH:31,67€
Trstinové pletivo Naturcane
Novinka
Naturcane je z prírodnej trstinySlúži na vonkajšie aj na vnútorné použitieDobrá voľba pre ochranu vášho súkromiaĽahká manipuláciaOdporúčame uchytiť každých 30cmTvar: klasikFarba: prírodná hnedá..
18,29€
Bez DPH:15,24€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)